Bakan Albayrak Bursa'da İncelemelerde Bulundu | www.365Haber.Org
DOLAR: 5.38 TL
EURO: 6.09 TL

Bakan Albayrak Bursa’da İncelemelerde Bulundu

1 ay önce
57 kez görüntülendi

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Bakan Albayrak Bursa’da İncelemelerde Bulundu
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Bursa’da incelemelerde bulundu.
365Haber
Ziyaret sonrası resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Albayrak, “AK Parti Bursa İl Başkanlığımızdaki yol arkadaşlarımızla da bir araya geldik, ekonomimizdeki gelişmeleri ve Yeni Ekonomi Programı çerçevesindeki stratejilerimizi konuştuk.” dedi.

Bursa ziyaretinde İskender Kebap yiyen Bakan Albayrak, “Bursa’da esnafımızı da ziyaret ettik. Buram buram tarih kokan Bursa’nın sokaklarında vatandaşlarımızla sohbetimiz günün yorgunluğunu unutturdu.” dedi.
365Haber
Son olarak Vergi Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret eden Bakan Albayrak Twitter’dan yaptığı açıklamarda, “Bursa’da son olarak, ülkemizin ekonomisi için, sağlıklı, etkin ve başarılı bir vergi sistemi için fedakarca çalışan Vergi Dairesi Başkanlığı, Defterdarlık ve Vergi Denetim Kurumu’ndaki arkadaşlarımızı ziyaret ettik.” açıklamasını yaptı.
365Haber
Öte yandan Bakan Albayrak, “Öncelikli alanlarımızdan teknolojik ve yüksek katma değerli üretimin güzel örneklerinden olan Ermaksan’ın çalışmalarını inceledik. Fiber lazer teknolojileri, yeni makine modelleri; Endüstri 4.0 ve 3D yazıcı uygulamalarında faaliyetlerini sürdüren Ermaksan’a başarılar diliyoruz.” açıklamasını yaptı. 365Haber

365 Gün Kesintisiz Son DakikaHaberleri, Gündem , Spor , Magazin, Sağlık Haberleri,Güncel Haberler

Bakan Albayrak Bursa’da İncelemelerde Bulundu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık