Gelin Adayı Hanife’nin Yeni Mesleği Hayrete Düşürdü

tarafından
13
Gelin Adayı Hanife’nin Yeni Mesleği Hayrete Düşürdü
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Gelin Adayı Hanife’nin Yeni Mesleği Hayrete Düşürdü

İzmir Torbalı’da ikamet eden ve katıldığı bir evlilik programında ‘gelin adayı’ olarak tanınan Hanife Gürdal, bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışıyor.
365Haber
Sosyal medya üzerinden para kazanmasına rağmen, çalışmak isteyen Gürdal, Torbalı’daki bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı. 4 gündür İzmir- Aydın Karayolu üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunda çalışan Gelin Adayı Hanife Gürdal çok mutlu olduğunu, işini severek yaptığını ifade etti. Uzun bir süredir farklı alanlarda çalıştığını belirten Gürdal, ‘Kadının yapamayacağı iş yok. Burada çok da olumlu tepkiler alıyorum. Hem artık sigortam var. çok sevdim’ dedi.

‘İŞE MUHTAÇ DEĞİLİM’

Gürdal, ‘Aslında Instagram hesabımdan çok iyi bir gelirim var. Çalışmaya ihtiyacım yok ama ben yine de çalışmaktan vazgeçmedim. Bu istasyona da kendim başvurdum. Daha önce bir çiğ köfteciye yardım ediyordum. Benim için ‘Buraya kadar mı düştü?’ diyenler vardı. Alın terinin düşmesi olmaz. Bu işe muhtaç değilim ama çalışmaktan gurur duyuyorum. Bana bu şansı verdikleri için patronuma teşekkür ediyorum.’
365Haber
Akaryakıt istasyonuna gelen bazı insanlar kendisini tanıdığını söyleyen Hanife Gürdal,’Tanıyanlar oluyor, genelde de takdir ediyorlar, özellikle de kadınlar’ diyerek sözlerine şöyle devam etti:

‘İYİ Kİ KATILMIŞIM’

‘Evlilik programlarına iyi ki katılmışım çünkü artık daha özgüvenliyim ve bu bana gurur veriyor.’ 365Haber

365 Gün Kesintisiz Son DakikaHaberleri, Gündem , Spor , Magazin, Sağlık Haberleri,Güncel Haberler